بانکداری نیوز

درباره ما

درباره ما : پایگاه اطلاع رسانی بانکداری خبر ، با هدف اطلاع رسانی صادقانه در حیطه بانک و بیمه بورس و لیزینگ و تحلیل بی طرفانه مسایل این حوزه ها از ابتدای اردیبهشت ماه سال ۱۳۸۸ فعالیت خود را آغاز نمود . این مجموعه در تلاش است با بهره گیری از تجربیات کارشناسان خبره در زمینه های فوق ، گام موثری در برقراری ارتباط با مراکز مختلف بردارد.

سعی خود را معطوف به فعالیتهای تخصصی و کارشناسانه نموده ایم و تلاش داریم تا قدمی هر چند کوچک در انعکاس مناسب فعالیتها و عملکردهای سیستم های بانکی و بیمه ای فعال و در کشور عزیزمان برداریم .

در بانکداری نیوز همواره سعی شده جدید ترین اطلاعات و اخبار( موثق )سازمانهای اقتصادی ضمن رعایت احترام وپایپندی به اصول اخلاقی نسبت به انتشارات سایر رسانه ها (درج منبع خبر) بهترین مطالب را در دسترس علاقمندان و خوانندگان گرامی قرار دهیم.

بانکداری خبر آمادگی خود را برای همکاری در زمینه انعکاس اخبار و درج گزارش کلیه فعالان حوزه های بانک و بیمه ـ بورس و لیزینگ اعلام مینماید . لطفا نظرات و پیشنهادات ارزنده خود را با ما درمیان بگذارید.

نقل مطالب از بانکداری نیوز با ذکر منبع بلامانع میباشد .

 

info@bankdarinews.ir

bankdarinews@gmail.com

 

علاقمندان به مطالب سایت بانکداری نیوز می توانندبرای دریافت عناوین مهم خبری شماره تلفن همراه خود را در قسمت تماس با ما ارسال نمایند . لازم به ذکر است در صورت انصراف مراتب را از همین طریق اعلام نمایند. با تشکر