بانکداری نیوز

کد خبر: ۱۰۳۱ | تاریخ انتشار : ۲۹-۰۳-۱۳۹۷ - ۲۳:۵۸ | نسخه چاپی نسخه چاپی

چهره‌های ماندگار بانکی معرفی شدند «سیاوش نقشینه» و «محمدرضا فاطمی» به عنوان منتخبین چهره‌های ماندگار بانکی در بیست و هشتمین همایش سیاست‌های پولی و ارزی معرفی شدند.

 

به گزارش بانکداری خبر بخ نقل از روابط عمومی بانک مرکزی، «سیاوش نقشینه» صاحب نظر پولی و بانکی است که از سال ۱۳۸۰ تا به امروز مدیرعاملی بانک تجاری ایران و اروپا را برعهده داشته است، علاوه بر این وی سمت‌های مدیریتی در بانک ملی از سال ۱۳۴۳ تا ۱۳۷۹ را نیز در کارنامه کاری خود دارد.

لازم به ذکر است «محمدرضا فاطمی»، دیگر چهره ماندگار بانکی این دوره از همایش سیاست های پولی و ارزی است که از جمله فعالیت های وی در حوزه پولی و بانکی کشور می‌توان به مدیرعاملی و عضویت در هیات مدیره بانک بین المللی سپهِ انگلستان از سال ۱۳۸۱ تا به امروز و مدیرعامل و رییس سازمان حسابرسی کل کشور از سال ۱۳۷۱ تا ۱۳۸۱ اشاره کرد.

گفتنی است، پژوهشکده پولی و بانکی همه ساله در همایش سیاست های پولی و ارزی با انتخاب و معرفی شخصیت های برجسته بانکی از خدمات ارزنده و قابل اعتنای این افراد که در راستای تقویت ساختار سیاست‌گذاری، مالی و سازمانی بانک ها بوده است، تقدیر به عمل می آورد. همچنین احکام داوران چهره های ماندگار نظام بانکی پس از برگزاری جلسات داوری به امضای ولی اله سیف؛ رییس کل بانک مرکزی رسیده و طی مراسم افتتاحیه توسط این مقام عالی رتبه بانکی به برگزیدگان اهدا شد.

بیست وهشتمین همایش سالانه سیاست های پولی و ارزی با موضوع «اصلاحات ساختاری برای ثبات مالی» روزهای ۲۹ و ۳۰ خرداد ماه سال جاری، در مرکز همایش های بین المللی صداوسیما در حال برگزاری است.

........ لینک کوتاه : bankdarinews.com/?p=1031

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)

آخرین اخبار