بانکداری نیوز

کد خبر: ۱۰۳۹ | تاریخ انتشار : ۰۷-۰۶-۱۳۹۷ - ۸:۱۳ | نسخه چاپی نسخه چاپی
قوامی تشریح کرد:

نایب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه ومحاسبات مجلس نشست امروز این کمیسیون را تشریح کرد.

به گزارش بانکداری خبر – هادی قوامی در گفت‌وگو با  خانه ملت، با اشاره امروز به نشست امروز کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس اظهار داشت: راه‌اندازی و استفاده از پیام‌رسان‌های مالی و انعقاد پیمان‌های پولی دو و چندجانبه در تجارت خارجی در دستور کار قرار گرفت و دراین زمینه بحث و گفت‌وگو شد.

عضو هیات رئیسه کمیسیون برنامه، بودجه ومحاسبات مجلس ادامه داد: پیام رسان های مالی مانند بیت کوین است که قرار شد در جلسه ای دیگر گزارشی مبوسطی ارائه شود تا برای آن تصمیم گیری شود.

وی گفت: پیام رسان های مالی در واقع همان ارزهای دیجیتال است که در نشست هفته آینده کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات بررسی می شود.

نماینده مردم اسفراین در مجلس دهم شورای اسلامی بیان داشت: اصلاح ماده(۱۳۳) قانون مالیات های مستقیم نیز بررسی و به تصویب اعضای کمیسیون رسید، دراین اصلاحیه مقرر شد شرکت های تعاونی مرزنشین مانند تعاونی های دیگر از معافیت های مالیاتی برخوردار شدند.

نایب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: لایحه اصلاح مواد(۲۰) الی (۲۳) قانون برنامه سوم توسعه تنفیذی در ماده(۳۰) قانون اجرای سیاست های کلی اصل(۴۴) نیز تصویب شد، دراین لایحه دولت اختیاراتی برای هیات داوری در نظر گرفت./

........ لینک کوتاه : bankdarinews.com/?p=1039

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)

آخرین اخبار