بانکداری نیوز

کد خبر: ۱۱۶۷ | تاریخ انتشار : ۱۲-۱۱-۱۴۰۰ - ۱۰:۲۰ | نسخه چاپی نسخه چاپی

رئیس مرکز بازرسی، مدیریت عملکرد و پاسخگویی به شکایات، وزارت امور اقتصادی و دارایی از برکناری یک مدیر شعبه ممتاز بانکی به علت تخطی در اجرای مصوبه اعطای وام بدون ضامن خبر داد.

به گزارش بانکداری نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان – علی نظامی گفت: به تمام بانک ها ابلاغ شده تا بخشنامه اعطای وام بدون ضامن را در سایت خود درج کنند.
نهم بهمن خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی در نشست با مدیران عامل بانک ها، نسبت به برکنار مدیرانی که در اجرای اعطای وام بدون ضامن تخطی می کنند، هشدار داده بود.

بخشنامه اعطای وام بدون ضامن از هفته قبل توسط وزارت امور اقتصادی و دارایی به شعب بانکی ابلاغ شد. با این وجود وزیر اقتصاد تا روز گذشته به بانک ها فرصت بارگزاری بخشنامه اعطای تسهیلات خُرد را داده بود.

دریافت تسهیلات تا ۵۰ میلیون تومان بدون ضامن و فقط با نامه کسر از حقوق امکان پذیر است. برای تسهیلات بین ۵۰ تا ۱۰۰ میلیون تومان نیز افراد می‌توانند مجددا بدون ضامن و تنها با نامه کسر از حقوق خود به همراه یک سفته یا چک به بانک‌ها مراجعه کند.

این وام، در مرحله اول به شاغلان، بازنشستگان و مستمری‌بگیران دستگاه‌های اجرایی و شاغلان و بازنشستگان نهاد‌های عمومی غیردولتی تعلق می گیرد.

........ لینک کوتاه : bankdarinews.com/?p=1167

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)

آخرین اخبار