بانکداری نیوز

کد خبر: ۱۱۹۲ | تاریخ انتشار : ۱۸-۱۱-۱۴۰۰ - ۱۰:۰۲ | نسخه چاپی نسخه چاپی

با حکم دکتر احسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارائی دکتر علی خورسندیان به سمت مدیرعامل بانک صنعت و معدن منصوب شد

مدیرعامل بانک صنعت و معدن تغییر کرد

وزیر امور اقتصادی و دارایی ضمن تقدیر از دکتر حسین مهری طی حکمی دکتر علی خورسندیان را به سمت “مدیرعامل بانک صنعت و معدن” منصوب کرد.
به گزارش بانکداری نیوز ، در این حکم آمده است:
نظر به تخصص و تجربه جنابعالی به موجب این حکم به سمت مدیرعامل بانک صنعت و معدن منصوب می شوید. امیدوارم در سایه عنایت پروردگار و با همفکری و همدلی کارکنان این بانک و همکاری با نهادهای تخصصی ذیربط تمامی تلاش و مساعی خود را در راستای نیل به اهدافی همچون هدایت اعتبارات به سمت بخش های مولد اقتصاد، سودآور ساختن عملیات بانک، خروج از بنگاه داری و واگذاری اموال مازاد، استقرار کامل حاکمیت شرکتی، استقرار کامل نظام اعتبارسنجی، رعایت کامل مصوبه های شورای پول و اعتبار، توجه به جوان گرایی، شفافیت، جلوگیری از تعطیلی واحدهای تملیکی، وصول مطالبات و رعایت انضباط بودجه مصوب و مدیریت هزینه ها معطوف نمایید.
گفتنی است، دکتر خورسندیان از فروردین ماه سال گذشته به عنوان عضو هیأت مدیره همکاری خود را با بانک صنعت و معدن آغاز کرد.
دکتر خورسندیان دارای مدرک دکترای مدیریت استراتژیک از دانشگاه عالی دفاع ملی است و علاوه بر عضویت هیأت مدیره بانک صنعت و معدن در کارنامه شغلی وی سوابق تجربی و کاری ارزشمندی در زمینه های اقتصادی و بانکی به چشم می خورد. مدیر عامل صندوق بازنشستگی کارکنان بانک ها، مدیر کل دفتر امور بانکی و بیمه و شرکت های دولتی، مدیر کل دفتر تحقیقات و سیاستهای پولی و بازرگانی، ریاست گروه مطالعات مالی بین الملل وزارت امور اقتصادی و دارایی و همچنین عضویت در هیات مدیره بانک ملت از جمله مهم ترین مسئولیت های وی در گذشته بوده است.

........ لینک کوتاه : bankdarinews.com/?p=1192

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)

آخرین اخبار