بانکداری نیوز

کد خبر: ۱۱۹۳ | تاریخ انتشار : ۱۸-۱۱-۱۴۰۰ - ۱۰:۰۶ | نسخه چاپی نسخه چاپی

سید رضا فاطمی امین ، وزیرصنعت، معدن وتجارت ، طی حکمی سید رضا علیخانی را به سمت رئیس هیات مدیره ومدیرعامل صندوق ضمانت صادرات ایران منصوب کرد.

علیخانی مدیرعامل صندوق ضمانت صادرات ایران شد

به گزارش بانکداری نیوز به نقل از روابط عمومی صندوق ضمانت صادرات ایران، مراسم تودیع ومعارفه مدیرعامل صندوق ضمانت صادرات ایران، باحضوردکترعلیرضا پیمان پاک ، معاون محترم وزیر و رئیس سازمان توسعه تجارت ، دکترسید احسان قاضی زاده هاشمی ، نماینده محترم مردم فریمان در مجلس شورای اسلامی ، و تعدادی از مدیران وزارت صمت و معاونین ومدیران صندوق برگزار گردید.

دکترعلیرضا پیمان پاک در این مراسم، ضمن تبریک فرارسیدن ایام الله دهه فجراظهارداشت: در وزارت صمت ساختار و چارچوب تعریف شده ای بنا گردیده و با توجه به پیچیدگی های این وزراتخانه، حضور افراد و گردش مدیریتی امری الزامی است.

وی افزود: از برنامه ها وسیاستهای وزارت صمت تقویت صندوق ضمانت صادرات ایران در راستای تسهیل برنامه های صادراتی است تا فعالان اقتصادی بتوانند با دغدغه کمتری به فعالیت بپردازند.

معاون وزیر و رئیس سازمان توسعه تجارت، با بیان اینکه آقای سجادی در مدت حضور خود درصندوق در بحث بین المللی کردن صندوق ضمانت صادرات اقدامات موثری انجام داد، اظهارداشت: توسعه ظرفیت صندوق برای صدور کالاهای غیر نفتی و کمک به نیاز صادرکنندگان موضوعی است که آقای علیخانی می بایست با برنامه ریزی، گام های موثری را در این جهت بردارند.

پیمان پاک اضافه کرد: موضوع افزایش سرمایه صندوق از موضوعاتی است که می بایست در دوره مدیریتی جدید مورد پیگیری قرار گیرد تا شاهد جایگاه خوب و چشمگیر و خدمات بهتر صندوق به صادرکنندگان و حوزه صادرات کشور باشیم.

سید عبداله سجادی نیز ضمن تشکر از همراهی همه معاونین ومدیران در دوران تصدی مسئولیت صندوق ، گفت: از برکات یک نظام سلامت، گردش مدیریتی است و این امانتداری می تواند به بهبود و رشد سیستم کمک کند .

وی افزود: حضور آقای علیخانی را در این مسئولیت مغتنم می شمارم و امید وارم با همکاری و همراهی تمامی مدیران با ایشان شاهد رشد وپیشرفت روز افزون صندوق در حمایت از بخش صادرات کشور باشیم .

سید رضا علیخانی ، رئیس هیات مدیره ومدیرعامل صندوق ضمانت صادرات نیز در این مراسم ضمن تبریک فرارسیدن ایام الله دهه مبارک فجر و تسلیت ایام شهادت حضرت امام هادی (ع) گفت: صندوق ضمانت صادرات ایران بازوی پرتوانی برای بخش صادرات کشور است که تقویت آن می تواند حوزه صادرات را به حرکت درآورد.

........ لینک کوتاه : bankdarinews.com/?p=1193

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)

آخرین اخبار