بانکداری نیوز

کد خبر: ۱۳۷ | تاریخ انتشار : ۰۸-۰۳-۱۳۹۵ - ۱۲:۲۹ | نسخه چاپی نسخه چاپی

رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطّلاعات کشور (فتا)، روز دوشنبه هنگام بازدید از شرکت شبکه الکترونیکی پرداخت کارت «شاپرک»، ضمن ارزیابی سازنده همکاری شاپرک و پلیس فتا، ابراز امیدواری کرد با تقویت هرچه بیشتر این روابط، بتوان پیشگیری از جرایم الکترونیکی مالی را بیش از پیش تقویت نمود.

به گزارش بانکداری خبر به نقل از روابط عمومی شاپرک، سردار هادیانفر، رئیس پلیس فتای کشور و هیئت همراه، از شرکت شاپرک بازدید و از نزدیک در جریان فعالیت های شرکت شاپرک قرار گرفتند. وی که به دعوت مدیرعامل شرکت شاپرک از این شرکت بازدید می نمود، گفت: «امنیت شبکه الکترونیکی پرداخت کشور اکنون در وضعیت مطلوب و مناسبی قرار دارد و به همین دلیل برای ارتقاء سطح کیفی و کمی خدمات ارایه شده بر بستر شاپرک پتانسیل مناسبی به وجود آمده است».
مهندس قادری، مدیرعامل شرکت شاپرک نیز در این دیدار ضمن معرفی پروژه های جاری و دردست اقدام، فعالیت های شرکت برای ارتقای سطح کیفی، کمی و امنیتی شبکه الکترونیکی پرداخت کارت را تشریح و با اشاره به تلاش های شرکت شاپرک برای ارتقای سطح استانداردها، الزامات و مقررات امنیتی حاکم بر شبکه پرداخت، نقشه راه شاپرک را برای به روز شدن و بومی سازی تمامی این استانداردها، الزامات و مقررات ارائه نمود.
رئیس پلیس فتا ارتقاء الزامات، مقررات و زیرساخت های تحقیقاتی و عملیاتی را از جمله محورهایی برشمرد که میتواند زمینه مناسبی برای رشد، توسعه و ارتقاء داشته باشد و در ادامه افزود: «پلیس فتا نیز در این مسیر که امنیت خاطر هموطنان را در بهره برداری از خدمات الکترونیکی پرداخت به دنبال خواهد داشت، همراه و یاور شاپرک خواهد بود».
سردار هادیانفر با اشاره به همکاری های پیشین پلیس فتا و شرکت شاپرک اضافه نمود: «تا کنون همکاری مناسبی بین دو مجموعه پلیس فتا و شرکت شاپرک وجود داشته که این همکاری ها بایستی بیش از پیش افزایش یافته و پیشگیری از وقوع جرم در اولویت باشد».
مدیر عامل شرکت شاپرک نیز در این دیدار از همراهی صمیمانه و مجدانه پلیس فتا در ارتقاء امنیت و آرامش شبکه پرداخت الکترونیکی کشور قدردانی نموده و آمادگی شاپرک را برای توسعه همکاری های دوجانبه با پلیس فتا اعلام نمود. وی نیز همچنین ابراز امیدواری کرد که این همکاری ها بیشتر در راستای پیشگیری از وقوع جرم باشد، تا پیگیری و اعاده حق هموطنان پس از وقوع جرم.

........ لینک کوتاه : bankdarinews.com/?p=137

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)

آخرین اخبار