بانکداری نیوز

کد خبر: ۱۵۲ | تاریخ انتشار : ۱۰-۰۳-۱۳۹۵ - ۱۶:۲۷ | نسخه چاپی نسخه چاپی
خجسته:

منتخب مردم همدان و فامنین در مجلس دهم، از جدیت مجلس برای اجرای قانون افزایش وام ازدواج خبر داد و گفت: مجلس دهم برای رفع مشکلات جوانان نظارت جدی بر عملکرد بانک ها در خصوص پرداخت وام ازدواج خواهد داشت.

به گزارش بانکداری خبر – امیرخجسته درگفت وگو با خانه ملت،با بیان اینکه عزم مجلس دهم رفع مشکلات اقتصادی کشور و عمل به تمام فرمایشات رهبری در خصوص مسائل اقتصادی است،گفت:در شرایط کنونی تنها راه پیش روی کشور برای بهبود اوضاع تکیه بر اقتصاد مقاومتی است.

موضوع اشتغال و ازدواج جوانان از معضلات بسیار ملموس جامعه ما است

منتخب مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی،با تاکید براینکه اشتغال و ازدواج جوانان از معضلات بسیارملموس جامعه ما است،افزود:ایجاد اشتغال زمینه ساز رشد اقتصادی و همچنین افزایش آمار ازدواج جوانان را فراهم خواهد کرد.

وی با تاکید براینکه مجلس دهم باید با عملکردی متفاوت مجلسی به دور از اختلاف را رقم بزند،افزود:همبستگی و وحدت در بهبود شرایط کشور باید از کلیت مجلس دهم دیده شود.

خجسته با بیان اینکه حساسیت بالای نمایندگان درخصوص تحقق اقتصادمقاومتی به کاهش مفاسد و همچنین اعتماد بیشتر مردم به مسئولان منجر می شود،تصریح کرد:برخورد جدی با مفاسداقتصادی و همچنین مفاسد اداری پیش شرط تحقق اقتصادمقاومتی در شرایط کنونی کشور است.

وی با اشاره به ضرورت توجه مجلس نهم به مسائل و دغدغه های مردم،گفت:ازدواج جوانان یکی از مهم ترین دغدغه هایی است که رفع آن می تواند به بهبود شرایط کشور از بسیاری از جوانب کمک کند.

بانک های متخلف منتظر برخورد قاطع مجلس دهم باشند

وی با یادآوری مصوبه مجلس نهم درخصوص افزایش وام ازدواج، تصریح کرد: مجلس دهم باید پیگیر این مصوبه باشد و با بانک هایی که در این زمینه همکاری ندارد برخورد قاطع داشته باشد.

خجسته یادآورشد:اهرم های نظارتی مجلس دهم بربانکها برای اجرای مصوبه افزایش وام ازدواج فعال بوده و برخوردهای قاطع درانتظار بانک های متخلف است.

وی با اشاره به شرایط اقتصادی کشور،تصریح کرد:برای خروج از رکود حاکم بر کشور باید پیش شرط های چون کاهش نرخ سود بانکی و همچنین ایجاد توازن میان عرضه و تقاضا رعایت شود.

رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس نهم با بیان اینکه خروج از حالت انباشته کردن قوانین در مجلس و همچنین تمرکز بر وظایف نظارتی یکی از اهرم های بهبود شرایط کشور است،گفت: نظارت دقیق بر عملکرد دستگاه ها و سازمان های مختلف به جد می تواند از حجم مفاسد اقتصادی کاسته و به رونق تولید کمک کند./

........ لینک کوتاه : bankdarinews.com/?p=152

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)

آخرین اخبار