بانکداری نیوز

کد خبر: ۱۷۰ | تاریخ انتشار : ۱۲-۰۳-۱۳۹۵ - ۰:۲۱ | نسخه چاپی نسخه چاپی

پست‌بانک‌ایران طی اطلاعیه‌ای مهم به دارندگان کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب درخصوص سوء استفاده‌های احتمالی سودجویان از کارت‌های بانکی با آرم و لوگوی این بانک در فضای اینترنتی هشدار داد.

به گزارش  بانکداری خبر – روابط عمومی پست‌بانک‌ایران اعلام کرد : با توجه به ارسال پیامک‌ از سوی برخی افراد فرصت‌طلب و سودجو به هموطنان درمورد ارائه اطلاعات کارت‌های بانکی جهت ثبت‌نام در مرحله سوم یارانه‌ها به آگاهی می‌رساند؛ این بانک جهت دریافت اطلاعات افراد خانوار و ثبت در سامانه سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها، اطلاعیه و فراخوانی نداده و هیچگونه مسئولیتی هم در این راستا ندارد. براین اساس از هموطنان درخواست می‌نماید از پاسخگوئی به این پیامک‌ها و تکمیل فرم ثبت‌نام مرحله سوم یارانه‌ها با آرم و لوگوی بانک‌ها از جمله پست‌بانک‌ایران بر روی اینترنت خودداری نمایید.
البته لازم به ذکر است که برای هرگونه ثبت‌نام و یا موارد مشابه آن هیچگونه نیازی به اطلاعات کارت بانکی افراد اعم از؛ شماره کارت، تاریخ انقضاء، نام فرد و رمز مشتری نیست و امور مربوطه به ثبت‌نام هر درخواستی براساس شماره ملی اشخاص حقیقی و شناسه ملی اشخاص حقوقی صورت می‌پذیرد و موضوع یارانه‌ها نیز انحصاراً از سایت Refahi.ir امکان‌پذیر می‌شود. لذا از تمامی افراد درخواست می‌گردد از اعتماد به اینگونه پیام‌ها و موارد مشابه آن خودداری نمایند. ضمناً هیچگونه مسئولیتی در این راستا مترتب پست‌بانک‌ایران نمی‌باشد.

........ لینک کوتاه : bankdarinews.com/?p=170

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)

آخرین اخبار