بانکداری نیوز

کد خبر: ۲۱۵ | تاریخ انتشار : ۲۱-۰۳-۱۳۹۵ - ۲۳:۴۴ | نسخه چاپی نسخه چاپی
پورمختار:

نماینده مردم کبودرآهنگ در مجلس، با بیان اینکه بانک ها باید در جهت سیاست های اقتصاد مقاومتی سرمایه گذاری کنند، گفت: بانک ها اکنون خود را درگیر بورس و سفته بازی، خرید و فروش و واردات کرده اند.

به گزارش بانکداری خبر – محمدعلی پورمختار در گفت وگو با  خانه ملت، با بیان اینکه تمام قوا باید برای تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی تلاش کنند، گفت: موانع قانونی در مسیر تحقق سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری باید برطرف شده و با ایجاد امنیت سرمایه گذاری دولت حمایت های لازم را از تولید انجام دهد.

نماینده مردم کبودرآهنگ و بهار در مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر اینکه تامین سرمایه در حوزه مسائل مالی حرف اول را می زند، افزود: تامین مالی اکنون در اختیار بانک ها یا موسسات خصوصی بوده و باید با ورود به موقع رشد اقتصاد را رقم بزنند.

این نماینده مردم در مجلس نهم، با بیان اینکه بانک ها باید در جهت سیاست های اقتصاد مقاومتی سرمایه گذاری کنند، تصریح کرد: اگر بانک ها مجاز به بنگاه داری۴۰ درصد سرمایه خود هستند باید دولت آن ها را در راستای سرمایه گذاری ۶۰ درصدی در امور تولیدی و در راستای اقتصاد مقاومتی ملکف کرده و بانک مرکزی و مجلس بر این موضوع نظارت داشته باشند.

ضرورت اجتناب بانک ها از سفته بازی و بنگاه داری

وی تاکید کرد: بانک ها باید از اقداماتی از قبیل بورس بازی، سفته بازی و خرید و فروش و واردات اجتناب کنند.

نماینده مردم کبودرآهنگ و بهار در مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: بانک ها باید تسهیلاتی کارآمد به فعالان اقتصادی اعطا کند./

........ لینک کوتاه : bankdarinews.com/?p=215

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)

آخرین اخبار