بانکداری نیوز

کد خبر: ۲۴۶ | تاریخ انتشار : ۲۵-۰۳-۱۳۹۵ - ۲۳:۱۲ | نسخه چاپی نسخه چاپی

عضو کمیسیون اصل نود مجلس، از آغاز تفحص از بانک ها، شرکت ها و موسسات دولتی برای بررسی فیش های حقوقی میلیونی و پرداخت های غیرمتعارف خبر داد.

به گزارش بانکداری خبر – محمدعلی پورمختار در گفت وگو با  خانه ملت، با اشاره به انتشار فیش های حقوقی چند ده میلیونی برخی مدیران در فضای مجازی، گفت: مجلس بیش از پیش پیگیر چرایی پرداخت چنین حقوق هایی است.

نماینده مردم بهار و کبودر آهنگ در مجلس شورای اسلامی، با یادآوری دستور ویژه رئیس جمهور و رئیس قوه مقننه برای پیگیری هر چه سریع تر حقوق های نجومی، افزود: پیگیری ها در مجلس در این باره آغاز شده و تا حصول نتیجه بررسی ها ادامه خواهد داشت.

این نماینده مردم در مجلس دهم، با بیان اینکه حقوق در کشور سقف مشخصی برای تمامی گروه های جامعه دارد، تصریح کرد: باید مشخص شود بر چه پایه و اساسی پرداخت حقوق میلیونی به برخی مدیران صورت می گیرد.

بسیاری از حقوق های نجومی هنوز شناسایی نشده است

وی با تاکید بر اینکه بسیاری از حقوق های نجومی هنوز شناسایی نشده اند، افزود: ذره بین مجلس بر فعالیت ادارات دولتی، بانک ها و دستگاه های مرتبط با بخش دولتی برای بررسی فیش های حقوقی کارمندان فعال است.

پورمختار ادامه داد: برای شفاف سازی در بحث حقوق های نجومی تحقیق و تفحص از بانک ها، موسسات و شرکت های دولتی در دستور کار مجلس قرار دارد.

عضو کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: برخی معتقدند پرداخت های میلیونی اخیر در رستای معوقات کارمندان بوده که این موضوع هم با شفاف سازی مجلس و از طریق تحقیق و تفحص از عملکرد بانک ها و شرکت ها و موسسات دولتی مشخص خواهد شد./

........ لینک کوتاه : bankdarinews.com/?p=246

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)

آخرین اخبار