بانکداری نیوز

کد خبر: ۲۶ | تاریخ انتشار : ۰۶-۰۳-۱۳۹۵ - ۱۵:۲۴ | نسخه چاپی نسخه چاپی
نبی هزارجریبی:

منتخب مردم گرگان و آق قلا در مجلس دهم شورای اسلامی معتقد است با تعامل مثبت میان دولت و مجلس می‌توان شرایط کشور را به ثبات اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی رساند.

به گزارش بانکداری خبر – نبی هزارجریبی در حاشیه بازدید از خبرگزاری خانه ملت با اشاره به اولویت های مجلس دهم گفت: برخورد قاطع با مافیای اقتصادی و قاچاق باید اولویت اصلی مجلس دهم برای تحقق اقتصاد مقاومتی باشد.

منتخب مردم گرگان و آق قلا در مجلس دهم شورای اسلامی با بیان اینکه با وجود مجلس پویا می توان به بهبود شرایط کشور امیدوار بود، افزود: با تعامل بیشتر دولت و مجلس می توانیم ثبات نسبی در شرایط کشور از لحاظ اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی را ایجاد کنیم.

وی ادامه داد: به سرانجام رساندن برجام و بهره بردن مردم از نتایج آن می تواند باعث بهبود اوضاع کشور شده و نور امیدی در جامعه ایجاد کند.

هزارجریبی با تأکید بر حمایت از تولید برای تحقق شعار سال رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل تصریح کرد: حمایت از تولید به عنوان پایه اصلی تحقق اقتصاد مقاومتی باید در مجلس دهم به جد پیگیری شود.

منتخب مردم گرگان و آق قلا در مجلس دهم شورای اسلامی یادآور شد: حمایت از تولید علاوه بر تحقق اقتصاد مقاومتی به کاهش معضلات اجتماعی از جمله بیکاری کمک می کند.

........ لینک کوتاه : bankdarinews.com/?p=26

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)

آخرین اخبار