بانکداری نیوز

کد خبر: ۳۳۳ | تاریخ انتشار : ۲۰-۰۴-۱۳۹۵ - ۱۲:۱۶ | نسخه چاپی نسخه چاپی

نهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور، علی طیب نیا وزیر امور اقتصادی و دارایی و مدیران ارشد بیمه و بانک مرکزی صبح امروز افتتاح می شود.

نهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور، علی طیب نیا وزیر امور اقتصادی و دارایی و مدیران ارشد بیمه و بانک مرکزی صبح امروز افتتاح می شود.
به گزارش بانکداری خبر به نقل از صداوسیما؛ این نمایشگاه تا بیست و سوم تیر و با حضور ۳۵۰ شرکت داخلی و خارجی در نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می شود تا بزرگترین رویداد نمایشگاهی سه صنعت بورس، بانک و بیمه را شکل دهد.

ایران فاینکس ۲۰۱۶ در هشت دوره برگزاری، بزرگترین نمایشگاه حوزه مالی داخل کشور بوده و از لحاظ وسعت جایگاه سوم را در دنیا به خود اختصاص داده است.

تاکنون حضور دکتر اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور، دکتر علی طیب نیا وزیر امور اقتصادی و دارایی، دبیرکل فدراسیون بورس های اروپایی – آسیایی، مدیر کل نزدک خاورمیانه، آفریقا و دبی و همچنین تعدادی از سفیران کشورها، در افتتاحیه این نمایشگاه قطعی شده است.
افتتاح نمایشگاه بورس،بانک وبیمه باحضورمعاون اول رییس جمهور

در این نمایشگاه بین المللی، همه ارکان بازار سرمایه از جمله کارگزاری ها، شرکت های تامین سرمایه، شرکت های مشاور سرمایه گذاری، موسسات اعتباری، شرکت های خدمات بازار سرمایه و همچنین بانک ها، بیمه ها و شرکت هایی که در بورس پذیرفته شده اند ، حضور دارند.

مهم ترین مشخصه و وجه تمایز این دوره از نمایشگاه نسبت به هشت دوره گذشته ، بعد بین المللی آن است.

تاکنون تلاش های جدی برای حضور موسسات اقتصادی خارجی انجام شده و حاصل این کوشش، اعلام آمادگی شرکت های بین المللی برای حضور در این نمایشگاه است.

بیش از ۵۰ نفر از متخصصان و مدیران ارشد نهادهای مالی و سرمایه ای بین المللی، در همایش ها و کارگاه هایی که در حوزه بورس، بانک و بیمه برگزار می شود، شرکت خواهند کرد.

برگزاری همایش های تخصصی با رویکرد بین المللی، حضور بیش از ۶۰۰ استارتاپ داخلی و خارجی بازار سرمایه، برگزاری جشنواره مطبوعات، برگزاری جشنواره کاریکاتور و بورس کاپ از مهمترین برنامه های این نمایشگاه است.

همچنین تقدیر از غرفه های برتر، مستند سازی از فرایند برگزاری نمایشگاه،افکار سنجی از مخاطبان، توجه به مسئولیت اجتماعی و جا نمایی ۹ صندوق نیکوکاری همسو با رسالت اجتماعی سازمان بورس، معرفی نقشه استراتژی بازار سرمایه و داشبورد مدیریتی مربوطه، رونمایی از سند راهبردی فرهنگ‌سازی و آموزش بازار سرمایه، تجلیل از پیشکسوتان بازار سرمایه از برنامه های این رویداد است.

معرفی برترین نهادهای مالی، رونمایی از برند گواهینامه‌های حرفه‌ای بازار سرمایه، کارگاه‌های آموزش و فرهنگ ‌سازی، رونمایی از سایت عربی پایگاه اطلاع‌رسانی بازار سرمایه، عرضه هدایای عمومی، معرفی سامانه جدید مرکز ارتباط بورس، عرضه رایگان فصلنامه‌ها و عرضه کتب انتشارات بورس از مهمترین برنامه های پیش بینی شده در نهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه است.

نمایشگاه نهم بورس، بانک و بیمه (ایران فاینکس ۲۰۱۶) ، بیستم تا بیست و سوم تیر در ضلع غربی نمایشگاه بین المللی تهران از ساعت ۱۰ تا ۱۸ برگزار می شود. در افتتاحیه این نمایشگاه دکتر محمد فطانت رییس سازمان بورس و اوراق بهادار سخنرانی خواهد کرد.

........ لینک کوتاه : bankdarinews.com/?p=333

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)

آخرین اخبار