بانکداری نیوز

کد خبر: ۶۰۹ | تاریخ انتشار : ۲۳-۰۸-۱۳۹۵ - ۷:۴۵ | نسخه چاپی نسخه چاپی

مجمع عمومی عادی سال ۱۳۹۴ و مجمع عمومی عادی بطورفوق‌العاده پست‌بانک‌ایران شنبه بیست‌و ‌دوم آبان‌ماه سال جاری با حضور نمایندگان دولت، سازمان بورس و اوراق بهادار، اعضای هیات‌مدیره این بانک، بیش از ۸۳/۶۸درصد از سهامداران حقیقی و حقوقی و نمایندگان و وکلای آنان و نمایندگان سازمان‌های مرتبط و ناظران در محل موزه ارتباطات تهران برگزار و صورت‌های سال مالی منتهی به پایان سال ۱۳۹۴ به تصویب رسید.

 

به گزارش بانکداری خبر به نقل از  روابط عمومی پست‌بانک‌ایران: پس از آغاز مجمع عمومی عادی سال ۹۴ در موعد مقرر، دکتر فرحی مدیرعامل این بانک ضمن خیرمقدم به شرکت‌کنندگان در جلسه، به تشریح عملکرد سال مالی مربوطه در شاخص‌های مختلف پرداخت و سپس برنامه‌های سال ۱۳۹۵را بطور کامل تشریح کرد.
بنابراین گزارش: در ادامه بازرس قانونی بانک گزارش عملکرد صورت‌های مالی سال ۹۴ را بند به بند ارائه و سهامداران نیز ضمن بررسی، آن را تصویب کردند. سپس اعضای مجمع، سازمان حسابرسی را بعنوان بازرس و حسابرس قانونی و روزنامه‌ های دنیای اقتصاد و اطلاعات را نیز بعنوان روزنامه‌های رسمی این بانک جهت درج آگهی‌ها تعیین نمودند.
همچنین عباس پورخسروی مدیرامور پشتیبانی و مالی پست‌بانک‌ایران و دکتر فرحی به همراه نمایندگان بورس و اوراق بهادار و وزارت امور اقتصادی و دارائی در حین قرائت صورت‌های مالی توسط بازرس و حسابرس قانونی ضمن تشریح موارد مرتبط، به سئوالات و ابهامات مطرح شده نیز پاسخ‌ دادند.
گفتنی است: پس از پایان یافتن جلسه این مجمع، جلسه مجمع عمومی عادی بطور فوق‌العاده نیز به منظور تعیین اعضای هیأت مدیره برگزار و طی آن اعضای حقوقی شامل؛ سه‌نفر نماینده دولت و دونفر نیز به عنوان نماینده سهام عدالت تعیین شدند.
شایان ذکر است: پس از پایان رسمی مجامع، مدیرعامل، اعضای هیأت مدیره و برخی از مدیران این بانک درجمع خبرنگاران و سهامداران حاضر و پاسخگوی سئوالات آنان شدند.

........ لینک کوتاه : bankdarinews.com/?p=609

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)

آخرین اخبار