بانکداری نیوز

کد خبر: ۶۶۷ | تاریخ انتشار : ۰۳-۰۹-۱۳۹۵ - ۷:۲۵ | نسخه چاپی نسخه چاپی

بانک ملی ایران از ابتدای سال جاری تاکنون ۳۰۵ هزار کارت اعتباری صادر کرده است.

به گزارش  بانکداری خبر – روابط عمومی بانک ملی ایران اعلام کرد :  از ابتدای سال ۹۵ تاکنون این بانک، ۳۰۵ هزار کارت اعتباری شامل ۲۰۰ هزار کارت برنزی ۱۰ میلیون تومانی، ۲۳ هزار کارت اعتباری نقره‌ای ۳۰ میلیون تومانی و ۱۰ هزار کارت اعتباری ۵۰ میلیون تومانی طلایی به همراه ۷۲ هزار کارت اعتباری خرید کالای ایرانی صادر کرد.
مطابق آمار منتشر شده در بولتن خبری شاپرک در آخرین شماره منتشر شده (مرداد ۹۵)، بانک ملی ایران با آمار ۰۷ر۶۲ درصد سهم از صدور کارت‌های اعتباری در رتبه اول جدول صادرکنندگان کارت‌های اعتباری در بین بانک‌های کشور قرار دارد.
براساس این آمار در بین ۳۵ بانک دولتی و خصوصی کشور، بانک ملی ایران با آمار ۹۲ر۲۰ درصدی رتبه نخست در بین بانک‌های کشور را از تعداد کارت‌های بانکی تراکنش‌دار با حداقل یک تراکنش دارد. کارت‌های بانکی تراکنش‌دار به ۳ دسته کارت‌های اعتباری، کارت هدیه و بن‌کارت و کارت‌های برداشت تقسیم می‌شود که بانک ملی ایران در مجموع سهم بیشتری از دیگر بانک‌ها در صدور این سه نوع کارت داشته است.
بانک ملی ایران با سهم ۰۷ر۶۲ درصدی در صدور کارت‌های اعتباری با حداقل یک تراکنش در صدر جدول بانک‌ها در زمینه صدور کارت‌های اعتباری است.
این آمار نشان می‌دهد که بانک ملی ایران در این زمینه عملکرد قابل قبولی داشته به طوری که صدور بیش از ۶۰ درصد کارت‌های اعتباری در این بانک انجام می‌شود.
کارت های اعتباری مرابحه طلایی ، نقره ای و برنزی که دارای اعتبارهایی به ترتیب ۵۰ ، ۳۰ و ۱۰ میلیون تومان هستند، پس از اعتبار سنجی مشتریان توسط شعب به متقاضیان ارائه می شود . استفاده از کارت های مذکور محدودیت فروشگاهی نداشته و مصرف اعتبار آن در تمام بخش های اقتصادی مجاز می باشد . ضمنا اعتبار این کارت ها گردشی بوده و امکان استفاده مجدد از اصل تسهیلات بازپرداخت شده وجود دارد. مشتریان دارنده یکی از انواع حساب ها در بانک ملی ایران می توانند با مراجعه به شعب این بانک درخواست استفاده از کارت های فوق را ارائه و فرم های مربوطه را تکمیل کنند .

........ لینک کوتاه : bankdarinews.com/?p=667

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)

آخرین اخبار