بانکداری نیوز

کد خبر: ۶۷۱ | تاریخ انتشار : ۰۳-۰۹-۱۳۹۵ - ۷:۳۰ | نسخه چاپی نسخه چاپی
خدابخشی از مصوبات امروز کمیسیون تلفیق خبرداد؛

سخنگوی کمیسیون تلفیق برنامه ششم از تکلیف بانک مرکزی برای ایجاد سامانه نظارت برخط برای کاهش خطا و جلوگیری از تخلفات احتمالی خبر داد.

به گزارش بانکداری خبر به نقل از خانه ملت – محمد خدابخشی درتشریح روز گذشته  (سه شنبه، ۲ آذر) کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه، گفت: در نشست امروز برای کاهش خطا و جلوگیری از تخلفات احتمالی بانک مرکزی مکلف شد سامانه نظارتی بر خط برای نظارت مستمر در نظام بانکی ایجاد و همین طور نسبت به راه اندازی سامانه متمرکز برای دریافت استعلام ها به صورت الکترونیکی اقدام کند.

نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی با یادآوری مواد تصویب شده دیگر در کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه، ادامه داد: با توجه به اهمیت بیمه کشاورزی دولت مکلف شد در برنامه ششم ردیف مستقلی به پرداخت خسارت بیمه گذاران محصولات کشاورزی و دامی اختصاص دهد.

این نماینده مردم در مجلس دهم، ادامه داد: در حوزه سیاست خارجی هم به منظور کاهش آسیب پذیری اقتصاد کشور و مدیریت هماهنگ و منسجم روابط خارجی جمهوری اسلامی ایران بر اساس سه اصل عزت، حکمت و مصلحت تمامی دستگاه های اجرایی مکلف شدند تمامی اقدامات انجام شده در زمینه خارجی با هماهنگی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران باشد و وزارت امور خارجه مکلف شد برنامه ریزی لازم را برای ارتقای استقلال سیاسی، فرهنگی و افزایش مقاومت اقتصادی انجام دهد.

سخنگوی کمیسیون تلفیق برنامه ششم، افزود: علاوه بر این با تقویت دیپلماسی اقتصادی نسبت به تامین منابع مالی، جذب سرمایه گذار خارجی و دستیابی به فناوری های نوین اقدام و همچنین با ایجاد بسترهای مناسب و شرایط سیاسی لازم پیوندهای راهبردی کشور را با قدرت های نوظهور دنیا تقویت و همین طور به ادعاهای بین المللی پاسخ متناسب دهد./

........ لینک کوتاه : bankdarinews.com/?p=671

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)

آخرین اخبار