بانکداری نیوز

کد خبر: ۷۱۶ | تاریخ انتشار : ۲۶-۱۰-۱۳۹۵ - ۷:۵۷ | نسخه چاپی نسخه چاپی

جایزه برگزیده بهترین کمپین روابط عمومی در کشور، به روابط عمومی بانک مرکزی رسید.

به گزارش بانکداری خبر به نقل از روابط عمومی بانک مرکزی، این جایزه به خاطر طراحی و اجرای «کمپین اطلاع رسانی نظام بانکی»، روز یکشنبه ١٩ دی ماه، توسط هیئت داوران چهاردهمین جشنواره روابط عمومی های برتر ایران به محمد علی کریمی مدیر روابط عمومی بانک مرکزی، اهدا شد.
چهاردهمین جشنواره روابط عمومی های برتر ایران و سیزدهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران با موضوع روابط عمومی دانش محور و مدیریت محتوا، در سالن همایش های هتل المپیک و با حضور روابط عمومی های برتر کشور، برگزار شد.

بانک مرکزی همزمان با هفته بانکداری اسلامی در شهریور سال جاری و در راستاى انجام مسئولیت های عمومی خود در خصوص ارتقای آگاهی عمومی جامعه در زمینه امور پولی و بانکى، «کمپین اطلاع رسانی نظام بانکی کشور» را طراحی و اجرا کرد. در قالب این کمپین که با همکاری شهرداری تهران و بانک ها و موسسات اعتباری به ثمر نشست، اطلاع رسانی گسترده ای در زمینه نظام بانکی و آگاهی دهی به مردم برای عدم سپرده گذاری در موسسات مالی غیر مجاز با استفاده از بیلبوردها و فضاهای ارتباطی عمومی صورت گرفت.
پیش از این و در انتخابی دیگر، بر اساس ارزیابی و رتبه بندی صورت گرفته توسط «سامانه رتبه بندی تبلیغات»، تبلیغات محیطی نخستین کمپین اطلاع رسانی نظام بانکی کشور، رتبه اول تبلیغات مهرماه ۱۳۹۵ را به خود اختصاص داده بود. به گفته مسئولان این رویداد، رتبه بندی در این سامانه به صورت مستمر در مورد تمام تبلیغات اکران شده در هر ماه براساس شاخص های «ایده»، «متن و محتوا»، «طراحی و اجرا» و «یکپارچگی» انجام و در پایان ماه، رتبه های برتر بر اساس نظر هیأت داوران متشکل از استادان و متخصصان خبره تبلیغات و همچنین آراء کاربران علاقه مند و فعال در صنعت تبلیغات، اعلام می شود.

........ لینک کوتاه : bankdarinews.com/?p=716

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)

آخرین اخبار