بانکداری نیوز

کد خبر: ۷۳۳ | تاریخ انتشار : ۲۳-۱۱-۱۳۹۵ - ۸:۵۷ | نسخه چاپی نسخه چاپی

همزمان با دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی ، باجه ویژه ارائه خدمات بانکی به نابینایان وکم‌بینایان در شعبه امام خمینی یاسوج افتتاح شد.

به گزارش بانکداری خبر به نقل از روابط عمومی بانک تجارت، آیین افتتاح این باجه در شعبه امام خمینی یاسوج برگزارشد وازاین پس مشتریان نابینا و کم‌بینا برای استفاده از خدمات این باجه به هیچ وجه نیاز به حضور همراه ندارند و می‌توانند
همه عملیات بانکی همچون افتتاح حساب، واریز وجه، تقاضای اعطای تسهیلات و سایر خدمات را با استفاده از دستیار صوتی و چاپگرهای بریل انجام دهند.
در این مراسم که با حضور معاون سازمان بهزیستی استان،رییس کانون نابینایان ،
و مشتریان شعبه امام خمینی یاسوج برگزار شد ؛ ده محسنی ، مدیر امور شعب استان با اشاره به اینکه فراهم آوردن امکان دسترسی آسان به خدمات بانکی برای هم میهنان توانخواه جسمی، یکی از دستآوردهای بانک تجارت درحوزهمسئولیت های اجتماعی است گفت : امیدواریم افتتاح این باجه در تسهیل انجام امور بانکی برای مشتریان عزیز نابینا و کم بینا موثر واقع شود.
بانک تجارت پیش ازاین ، واحدهای بانکی ویژه نابینایان و کم بینایان را در شعب فرهنگسرای بهمن و دروس تهران ، همچنین احمدآباد مشهد راه‌اندازی کرده و افتتاح این باجه‌ها در مراکز همه استان‌ها را در برنامه خود دارد.

........ لینک کوتاه : bankdarinews.com/?p=733

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)

آخرین اخبار