بانکداری نیوز

کد خبر: ۷۴۴ | تاریخ انتشار : ۰۸-۱۲-۱۳۹۵ - ۱۶:۰۳ | نسخه چاپی نسخه چاپی
همتی

رئیس کل بیمه مرکزی با بیان اینکه با تاسیس بانک یا خرید سهام آن از سوی شرکتهای بیمه مخالف نیستم، گفت: مردم سال آینده الحاقیه نمی خرند.

به گزارش بانکداری خبر به نقل از مهر، عبدالناصر همتی در حاشیه همایش استانداردهای گزارشگری بین المللی در جمع خبرنگاران افزود: با خرید سهام بانکها از سوی شرکتهای بیمه یا تاسیس بانک از سوی آنها مخالف نیستم.

وی افزود: فقط کسانی که در دو ماه فروردین یا اردیبهشت و نیمه خرداد امسال اقدام به خرید بیمه نامه کرده اند ممکن است به خرید الحاقیه احتیاج پیدا کنند که در حال برنامه ریزی هستیم که مشکل این افراد نیز حل شود و آنها هم نیازی به خرید الحاقیه نداشته باشند و بتوانیم آن را از طریق صندوق تامین خسارات، تامین کنیم.

به گفته همتی، سال آینده مشکلی برای خرید الحاقیه برای مردم وجود ندارد؛ البته خرید الحاقیه در سالهای قبل در حالی بود که نرخ دیه افزایش پیدا می کرد که ما امیدواریم نرخ دیه افزایش پیدا نکند.

وی درباره پرداخت خسارات فعالان بازار پلاسکو خاطر نشان کرد: ۵ طبقه پشتی این ساختمان بطورکامل تخریب نشد و پرداخت بیمه آنها نیاز به بررسی و ارزیابی دارد اما به نظر می رسد پرداخت همه خسارات بزودی نهایی و تسویه شود.

........ لینک کوتاه : bankdarinews.com/?p=744

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)

آخرین اخبار