- بانکداری نیوز - https://bankdarinews.com -

فراخوان بانک ملی برای تکمیل اطلاعات مشتریان

به گزارش بانکداری خبر – بانک ملی اعلام کرد : ارائه خدمات به مشتریانی که اطلاعات شناسنامه‌ای آنها ناقص باشد از ۱۵ اردیبهشت امکانپذیر نخواهد بود.
فراخوان بانک ملی برای تکمیل اطلاعات مشتریانبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، مشتریانی که دارای کد ملی نامعتبر و اطلاعات شناسنامه‌ای ناقص باشند ، باید حداکثر تا پانزدهم اردیبهشت با مراجعه به هر یک از شعب بانک ملی ایران و ارائه مدارک از صحت اطلاعات خویش مطمئن شوند و در صورت نقص، برای تکمیل اطلاعات خود در بانک اقدام کنند.
پس از مدت یاد شده، ارائه خدمات به افراد مذکور میسر نخواهد بود.

حضورمدیرعامل بانک ملی ایران در بوشهر و جلسه با استاندار

دکترحسین زاده مدیرعامل بانک ملی ایران با دکترسالاری استانداربوشهر دیدار و پیرامون مسایل بانکی و توسعه ای این استان گفت و گو کردند.
حسین زاده در این جلسه به مزیت های اقتصادی ومنطقه ای استان بوشهر اشاره کرده و افزود:این منطقه از لحاظ دسترسی آسان به خلیج فارس،صنایع دریایی،حوزه گردشگری،صنعت نفت،گاز و پتروشیمی،حمل ونقل دریایی وصنعت شیلات دارای مزیت های خوب و قابل توجهی است لذا با استفاده ازمنابع تخصیصی صندوق توسعه ملی و بهره برداری از اولویتی که برای مناطق محروم در نظر گرفته شده است،می توانیم به اشتغال و تولید و کمک به توسعه در این استان ،فعالیت های خوبی داشته باشیم.
دکتر سالاری استاندار بوشهر باطرح برخی از مسائل و مشکلات بانکی واحدهای صنعتی و تولیدی در این استان با دکترحسین زاده به تبادل نظر پرداخته و خواستار کاهش نرخ سود تسهیلات برای کمک به راه اندازی بیشتر طرح های تولیدی در استان شد.